O nás

I vaše obec se na

nás může spolehnout

Už žádné problémy s odpadní vodou

Chcete mít ve vesnici čistou vodu? Centrální kanalizace je pro vaši obec z technických nebo ekonomických důvodů nerealizovatelná? Rádi vás provedeme světem decentralizovaného čištění odpadních vod. Starostům a lidem, kteří žijí na českých vesnicích jsme pomohli s vleklými problémy, které měly společný jmenovatel. Šlo o zacházení s odpadní vodou. Náš web má konzultační charakter. Můžete se na nás obrátit. Navíc projekt podporuje vláda České republiky a Státní fond životního prostředí.

 

Našim klientům, obcím a jednotlivcům předáváme dlouhodobé zkušenosti. U nás získáte komplexní poradenství,  pomůžeme vám s dotačním managementem, projektováním a realizací soustavy domovních čistíren s monitoringem. Služby, které nabízíme, využily desítky obcí po České republice. I vaší vesnici nadefinujeme vhodné parametry pro budoucí servis soustavy domovních čistíren odpadních vod. Vy a vaše obec ušetříte nemalé náklady ve srovnání s centrální kanalizací. Jednou pro vždy pro vás skončí nekonečné starosti s vyvážením jímek do centrálních čističek, což je vůbec nejdražší způsob nakládání s odpadní vodou.

 

Řešení je snadné a jmenuje se okanalizování decentralním čištěním odpadních vod (DECENTRÁL). Žádný obyvatel vesnice, ani starosta, nechce mít ve své obci všechno rozkopané, včetně dlouhé realizace projektu a finančního zatížení celé obce na mnoho let dopředu. Tak vše dopadá s variantou centrální kanalizace ve vesnici.

 

Spousta z vás smýšlí ekologicky a pamatuje na fakt, že to, co přírodě dáme, se nám vrátí. Jste si vědomi skutečnosti, že voda začíná být strategickou surovinou příštích let, a proto nebude na místě s ní plýtvat. Novela vodního zákona, která v Česku začne platit od roku 2021, přinese množství přísných opatření a novinek. Určitě je nepůjde přejít mávnutím ruky. Také Evropská unie vyvíjí značný tlak na zpracování odpadních vod. Starostové obcí s decentralizovanými čističkami odpadních vod už mají jasný názor, a sice, že pro svou obec našli vynikající řešení.

 

Mnoho starostů už nechce žít s vědomím, že situace v jejich obci je neudržitelná. Odpadní voda je často vyváděna do míst, kde nemá co dělat. Přečištěnou odpadní vodu lze navíc používat na zálivku kolem domu. Tím se pozitivně mění mikroklima kolem vašich  domů, což je dlouhodobě prokázáno. Přečtěte si i sekci vašich nejčastějších otázek.

 

Potřebujete konzultaci pro vaši obec? Obraťte se na nás.

null

20 let na trhu

null

10 let záruka

null

bohaté zahraniční zkušenosti

Certifikáty

Důležitou součástí projektů, které zahrnuje decentralizované čištění odpadních vod, jsou i platné certifikáty a oprávnění. Ty zaručují kvalifikované provedení.

Články/novinky

Kontakty

Rádi pomůžeme i Vaší obci

DSC_3730_DCOV

Vedoucí oddělení
Jakub Dryml
+420 605 335 522
jdryml@abplastgroup.cz

kontakty1

Vedoucí oddělení
Ing. Tomáš Truksa
+420 605 874 515
ttruksa@abplastgroup.cz

kontakty3

Office manager
Ing. Lucie Preislerová
+420 703 635 273
lpreislerova@abplastgroup.cz

PHOTO-2024-01-12-09-19-452

Koordinátor výstavby ČOV
Tomáš Zölfl

Důležité adresy

Provozovna a doručovací adresa:

ABPLAST s.r.o.

Areál Radiokomunikací

Pohodlí u Litomyšle

570 01 Litomyšl

Fakturační adresa:

ABPLAST s.r.o.

č. p. 421

569 56 Čistá

IČO: 27531813

DIČ: CZ27531813

Jak se k nám dostanete?

Pokud k nám jedete od Litomyšle, tak za vesnicí Pohodlí

uhnete na první odbočce doleva.

GPS: 49.815826, 16.315136